name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=257" id="ctl00">
 • Anasayfa
 • İstanbul Paintball Firmaları
 • Fotoğraflar
 • Silahlar
 • Videolar
 • Film
 • e-Paintball Oyna
 • name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=257" id="ctl00">
  name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=257" id="ctl00">

  Digital Paintball. Dijital Paintball

  Evet, bu da oldu! Boyasız, kasksız, tehlikesiz paintball: Dijital Paintball

  Digital Paintball Dijital PaintballMaskesiz, koruyucu kıyafetsiz, canınız yanmadan Paintball oynamak ve unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız işte fırsat: Digital Paintball

  NATO tarafından kullanılan M.I.L.E.S. tatbikat sistemlerinden geliştirilmiş bir platform olup atış sistemleri TV uzaktan kumanda cihazları gibi kızılötesi ışınlarla çalışmaktadır. Bu ışınların insan sağlığına belirgin bir zararı yoktur. Silahlar mermi gibi bir cisim armadığından oyuncuların yaralanma riski yoktur ve oyun sırasında rahatsızlık verici koruyucu maske veya çelik yelek giyme zorunluluğu da yoktur. Cihazların menzilleri 100 metreden daha fazladır. Bu sayede oyun alanları devasa boyutlardadır. Sistem oyun dışı kalanları otomatik tespit eder ve cihazlarını kilitler.

  Mermi satın almak yok!

  Teknoloji yanınızda! Bu sayede Paintball’da yaşananlar gibi oyun içerisindeki anlaşmazlıkların önüne geçilir. Rakibinizi vurduğunuzda cihazınız sizi bilgilendirir. Aynı şekilde vurulan oyuncunun silahı da ateş altında olduğu ikazını verir. Ayrıca oyun sırasında merminizin bitmesi mermi satın almak gibi durumlarla da karşılaşmazsınız. Bilindiği gibi bu durum Paintball oyunlarında ciddi sıkıntılara sebebiyet vermektedir. Ekiplerin dijital karakolları vardır ve bu paintball oyununa yepyeni bir özellik katmaktadır. Bu dijital karakollarda oyuncular oyun sırasında can ve mühimmat takviyesi yapabilirler. Rakip tarafından vurulduğu takdirde karakollar oyun dışı kalırlar. Bundan dolayı karakolların oyuncular tarafından iyi korunması gerekmektedir.

   

  name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=257" id="ctl00">

  İstanbul'un Gözdesi: Paintballİstanbull.com
  İstanbul'da Paintball Oyna, Paintball Fırsatlarını Kaçırma. Paintball Fiyatları ve İstanbul Painball Fırsatı burada.

  Web Sitesi Tasarımı ve Yönetim Paneli